
Світлодіодне табло для АЗС і АГЗС для зазначення вартості палива
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07731
Відправка з 19 квітня 202611 470 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для АЗС та АГЗС для вказівки вартості палива
Табло виконане з композитного алюмінію, чорного кольору. Пило волого захищене, призначене для зовнішнього використання.
Розмір корпусу 1400х320х50мм. Яскравість світлодіодів до 4500мКд, цифри та напис виконана білими світлодіодами, "сніжинка"-синій колір. Висота цифри 300мм.
Управління за допомогою ІЧ пульта ДУ, встановлення цінні, включення/вимкнення "сніжинки", регулювання яскравості.
В комплект входить:
- цінник 1шт,
- ІЧ пульт ДК 1шт,
- кріплення на стіну 2шт,
- Інструкція 1шт.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий |
- Ціна: 11 470 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



