
Годинник для басейна плюс два термометра.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07727
Відправка з 19 квітня 202611 440 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло з відображенням часу, дати, температури води та температури повітря.
Цей виріб виготовлено з композитного алюмінію, корпус чорного кольору, циферблат чорного кольору.
На табло відображається час і дата на першому рядку, температура повітря та температура води на другому рядку. Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту). Датчик температури повітря та датчик температури води провідні.
Розмір цього табло 750х400х50мм. Кріплення на стіну входить у комплект.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Тип годинника | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Акрил, пвх |
| Матеріал циферблата | пвх |
- Ціна: 11 440 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка







