
Фасадні електронні годинники з секундами
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07779
Відправка з 26 квітня 202637 310 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Для вуличного використання та застосування у приміщеннях можна купити електронні часи. Сучасні багатофункціональні пристрої призначені для індикації часу, дати та температури навколишнього середовища. Вони виготовляються у вигляді електронного табло з цифрами.
Купити настінний фасадний електронний годинник з секундами можна, замовити на сайті напряму від виробника за приємною вартістю. Він оснащений яскравими світлодіодами та має широкий радіус огляду, що дозволяє створити чітку картинку, яку видно за багато метрів. Годинник з секундами маю офіційну гарантію від виробника, тому розрахований на тривалий час експлуатації.
Чому варто купити електронні часи (годинник з секундами)
Плануючи купити електронні часи, можна сміливо надавати перевагу легкій та компактній конструкції з міцного алюмінію, яку можна швидко зафіксувати на вертикальній поверхні.
На світлодіодному табло розташоване зображення у вигляді годинника по колу, на якому добре видно дату, час та температуру. Керувати годинником легко за допомогою дистанційного пульта, який входить до комплекту.
Настінний фасадний електронний годинник з секундами: особливості
Виготовлений фасадний електронний годинник з секундами на сучасному обладнанні з міцних матеріалів та має захист від вологи, пилу та перепадів температури. Таким чином його можна сміливо використовувати зовні.
Читання цифр зручне як в темний час доби, так і при яскравому освітленні, оскільки годинник виготовляється на основі піксельних діодів вищого гатунку.
Годинник є затребуваним завдяки своїй універсальності. Яскраві світлодіоди та широкий радіус огляду дозволяє створити чітку картинку, яка несе корисну для населення інформацію.
Світлодіодне табло розміром 1500х1000х50мм:
- діаметр кола (показує секунди) 950 мм,
- висота цифр перший рядок (показує дату) 120 мм,
- висота цифр другий рядок (показує час) 230 мм,
- висота цифр третій рядок (показує температуру) 120 мм.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту).
Датчик температури провідний.
Живлення мережа 220.
Гарантія 24 місяці.
Компанія Star-t – найкращий вибір для підприємств та приватних осіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип годин | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 950 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Кількість рядків | 3 |
| Висота символів | 230 |
| Вид | Електронне табло |
| Наличие термометра | True |
| Наявність гігрометра | False |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
- Ціна: 37 310 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка, бульбашкова плівка





