
Світлодіодне табло з відображенням часу-дати, температури-вологості. 2700х1800мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07707
Відправка з 26 квітня 202688 940 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Для індикації погодних та інших параметрів використовується світлодіодне табло з відображенням часу, дати, температури та вологості. Їх встановлюють всередині приміщень або зовні.
На сайті інтернет-магазину можна вигідно придбати пристрій напряму від виробника. Табло виготовляється з міцних зносостійких матеріалів з дотриманням технологій, що гарантує йому тривалий час експлуатації без збоїв. На продукцію є офіційна гарантія та сертифікати. Для оптових клієнтів існує система лояльності та гарні знижки.
Переваги табла часу з відображенням часу, дати, температури та вологості
Конструкція табла часу з відображенням часу, дати, температури та вологості складається з двох корпусів, виготовлених з міцного матеріалу. Висота кожного символу досягає 800 мм. В комплектацію входить ІК пульт з дистанційним управлінням, що дозволяє комфортно керувати значеннями та коригувати їх за необхідності.
Характерною перевагою обладнання є висока яскравість світіння, що гарантує ідеальну видимість індикації навіть при яскравому освітленні зовні. Табло часу має високий ступінь захисту від пилу та вологи й буде відмінно функціонувати протягом тривалого часу незалежно від погодних умов і температурних показників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип | Одностороння |
| Сфера використання | Fast-food, В установах, Для дитячих садків, Для особистого користування, Для офісу, Реклама |
| Інформаційний кишеню | False |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Червоний |
| Вид | Електронне табло |
| Розмір корпусу | 2700х1800х50 мм |
| Тип годин | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип харчування | Мережа |
| Наличие термометра | True |
| Наявність гігрометра | True |
- Ціна: 88 940 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





