
Метеостанція годинник термометр, барометр, гігрометр.600х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07536
Відправка з 26 квітня 202614 040 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Якщо ви бажаєте точно уявляти, як змінюється погода в режимі реального часу, рекомендуємо звернути увагу на сучасну метеостанцію. Цей компактний пристрій має корпус розміром всього 600Х300 мм, оснащений усіма необхідними датчиками, а також світлодіодним табло. Колір цифр буде червоним, дуже яскравим та добре помітним навіть за яскравого сонячного освітлення (кут огляду становить до 160 градусів).
Виріб являє собою метеостанцію, суміщену з календарем та годинником. Так, світлодіодне табло має два рядки:
- на першому відображається час, температура, дата та місяць (інформація подається циклічно, один за одним, тривалість періодів можна узгоджувати окремо);
- на другому ви зможете побачити показники вологості та рівень атмосферного тиску (постійно).
Це дуже зручна та корисна комбінація календаря, годинника, гігрометра та термометра з барометром, як для дому, так і для офісу. Метеостанція може налаштовуватися з пульта дистанційного керування.
Технічні особливості світлодіодного термометра з барометром
Зверніть увагу на такі технічні особливості комбінації термометра з барометром та іншими:
-
діапазон вимірюваних температур становить від -50 до +99 градусів за Цельсієм;
-
показники тиску можна побачити у межах 641-816 мм.рт.ст;
-
вологість буде підрахована від 0 до 99%;
-
формат часу доби, що відображається: 24 години.
Вимірювальні пристрої входять до комплектації. Причому всі датчики є виносними. Сам корпус виготовлений з ПВХ універсального сірого кольору та відрізняється високим рівнем захисту від пилу та вологи. Може встановлюватись на стіну або під стелю.
Живлення здійснюється від стандартної мережі 220В, причому споживання електрики не перевищує 15 Ватів.
Компактна метеостанція: календар, годинник, гігрометр, термометр з барометром
Встановлення даної конструкції з термометром та барометром дозволить завжди бути в курсі зміни поточних погодних умов. Згодом ви не тільки отримуватимете корисну інформацію, але й навчитеся деякою мірою прогнозувати подальший розвиток подій.
Оскільки виріб поставляється від виробника, його вартість залишається мінімальною. При виготовленні на замовлення можна змінити габарити, колір світлодіодів.
Гарантія на виріб складає 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.02 |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція пам'яті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 2 |
| Висота знака | 200 |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 14 040 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка




