
Світлодіодний годинник жовтого кольору 870х366 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07701
Відправка з 19 квітня 20264 940 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодний жовтий годинник з відображенням календаря та температури.
Цей годинник виконаний з композитного алюмінію, колір циферблата сірий, колір корпусу чорний.
Ступінь захисту IP65 для зовнішнього використання.
Яскравість світлодіодів 4000мКД, для видимості на прямих сонячних променях.
Розмір циферблата 870х366мм, розмір задньої кришки 760х270мм, глибина корпусу 62мм.
Висота цифри 200мм.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту).
Виносний датчик температури.
Гарантія 24 місяці.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 366 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Стар Трейд |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Україна |
| Колір циферблату | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип годинника | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 4 940 ₴









