
Годинник астрономічного і оперативного часу. 800х200мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07666
Відправка з 19 квітня 20269 450 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Годинник астрономічного та оперативного часу.
1)відображає точний час
2)відображає оперативний час в форматі ГГ:ХХ, відлік вперед від 00:00, запуск стоп і обнулення з пульту ІЧ.
Якісний астрономічний годинник від виробника
На сайті інтернет-магазину годинник можна замовити напряму від виробника з офіційною гарантією. Таким чином, вартість на товар буде доступною, а якість відповідає вимогам міжнародних стандартів.
Виготовляється астрономічний годинник в міцному та надійному корпусі з ПВХ та акрилу. Його характерною перевагою є захист від пилу і вологи.
На табло відображається астрономічний та оперативний час у вигляді яскравих світлодіодів, які видно здалеку. Керувати пристроєм легко, використовуючи інфрачервоний пульт дистанційного керування, встановлюючи ним хвилини та години. Пультом можна встановити відлік часу вперед і скинути його за необхідності.
Що таке астрономічний час
Прагнучи зрозуміти, що таке астрономічний час, варто уявити собі систему його обрахунку відповідно до астрономічних шкал часу. Зважаючи на дані астрономічної практики сьогодні під астрономічним часом розуміють середній сонячний час, що розраховується шляхом безперервного підрахунку годин.
Загалом до астрономічних можна віднести середній час за Гринвічем. Час у GMT відлічували раніше від середнього полудня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір фону | Чорний |
| Максимальна кількість програм Вкл.\Викл. | 1 |
| Кількість рядків | 1 |
| Тип | Циклічний |
| Кількість символів в рядку | 8 |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символів | 120 |
| Наличие термометра | Ні |
| Тип годин | Односторонні |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Колір символів | Червоний, Синій |
| Загальні | |
| Напруга | 220 В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Харчування | Мережа 220В |
- Ціна: 9 450 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка







