влевовправо

Електронне табло для обміну валют.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07678
Відправка з 26 квітня 202620 020 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір світлодіодного табло 1000х1000мм, матеріал корпусу композит алюмінієвий, чорний.
Табло пиловологозахищене для зовнішнього використання.
Для встановлення на сонячному боці.
Управління Wi-Fi
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 10 кг |
| Товщина | 70 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 100 м |
| Висота знака | 160 мм |
| Кількість рядків | 5 |
| Кількість символів | 40 |
- Ціна: 20 020 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





