
Світлодіодний цінник висота цифри 300мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07667
Відправка з 19 квітня 20268 320 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для відображення ціни на станціях АЗС АГЗС АГНКС.
Розмір корпусу 900х320х50мм, висота цифри 300мм. Міцний корпус, що не боїться вологи. Ступінь захисту IP65. Матеріал корпусу - композитний алюміній, чорного кольору. Кріплення входять до комплекту.
Колір світіння зелений, також можливі інші кольори за бажанням клієнта. Світлодіодне табло червоного кольору можна подивитися у нас на сайті. Яскравість світлодіодів 4000мКд для видимості на прямих сонячних променях. Великі цифри, дальність сприйняття – до 150м. Кут огляду табло 100 градусів.
Дане табло має незалежну пам'ять налаштувань. Установка параметра з ІЧ ПДУ.
Пареметри відображаються: ЦІНА у форматі 8.88 або 88.88 – постійно. Або напис ГАЗ - ціна 8.88 циклічно через 2 секунди (за бажанням клієнта).
Споживання електроенергії від мережі не перевищує 15 Ватт.
Дане табло можна комплектувати синхронно по 2 шт (для установки з двох сторін), або до 10 шт із зовнішнім контролером (додатково не входить до комплекту).
Комплектація:
-табло світлодіодне у корпусі – 1шт.
-пульт ІЧ ДУ - 1шт.
Установка зводиться до підключення шнура живлення до мережі 220В.
Фото звіт клієнта можна переглянути у фотогалереїhttp://star-t.com.ua/ua/photos
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 4 |
| Максимальна відстань | 100 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 8 320 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка






