
Спортивне табло 3000х1500 мм для футболу з назвами команд
- Під замовлення
- Код: 07643
Відправка з 26 квітня 2026108 710 ₴
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
При організації матчу будь-якого рівня без футбольного табло не обійтись. Це зручний та функціональний пристрій, який допоможе глядачам тримати в полі зору рахунок і вболівати за улюблену команду. Адже представлений на сайті пристрій має опцію введення назв команд.
В інтернет-магазині вигідно придбати табло для футболу, а реалізація моделі відбувається за приємною вартістю. Всі пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію від виробника, що свідчить про їх відповідність міжнародним стандартам якості.
Надійне футбольне табло: важливий елемент складових матчу
Характерною особливістю футбольного табло є можливість введення назв команд. До того ж глядачам зручно спостерігати за перебігом подій, слідкуючи за номером тайму, часом та рахунком.
Свічення яскравих червоних світлодіодів забезпечує гарну видимість інформації на великій відстані за будь-яких погодних умов. Для виготовлення корпусу використовується композитний алюміній, що не обтяжує конструкцію та робить її легкою і зручною в монтажі.
Спортивне табло для футболу від виробника
Спортивне табло для футболу можна встановлювати всередині приміщень та зовні, що ніяк не вплине на якість відображення інформації. Маючи власні потужності вдається строго контролювати кожен етап виготовлення пристрою та виконувати замовлення користувачів, яким потрібні табло певних параметрів.
Це якісні та надійні конструкції, призначені для довготривалого використання.
В комплекті:
- табло рахунку розміром 1000х1500мм - 2 шт,
- табло часу розміром 1000х1500мм - 1 шт,
- міжблочний кабель з роз'ємами - 2 шт,
- дротовий пульт розміром 210х150х40 мм (в комплекті кабель з роз'ємами - 20 м),
- ІК пульт ДУ (радіус дії до 5-10 м),
- кріплення на стіну,
- інструкція.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 25 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 200 м |
| Висота знака | 500 мм |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 108 710 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка з обрешетуванням









