
Метеостанція світлодіодна зелена 900х360мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07658
Відправка з 26 квітня 202618 830 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодна метеостанція зеленого кольору.
Відображає точний час, дату, температуру циклічно на першому рядку. На другий рядку вологість повітря і атмосферний тиск.
Виготовлено з композитного алюмінію, чорного кольору, пило - волого захищено. Розмір 900х360х50мм. Ступінь захисту IP65. Призначене для зовнішнього використання. Для видимості на прямому сонячному світлі.
Датчик температури і вологості провідний.
Управляється ІЧ пультом ДУ, встановлюється час, коригується яскравість день/ніч.
Має енергонезалежну пам'ять.
Гарантія 24 місяці.
Менеджери компанії Стар Трейд допоможуть з вибором по Вашому запиту.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Основні | |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Годинник | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип метеостанції | метеостанція |
- Ціна: 18 830 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка



