
Великий яскравий годинник на 6 цифр 1100х400 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07654
Відправка з 19 квітня 202610 460 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Настінний світлодіодний годинник ідеально підходить для міської інфраструктури, може встановлюватися на вулицях, площах та зупинках громадського транспорту. На промислових підприємствах він використовується для контролю часу і температури, що сприяє підвищенню ефективності виробничих процесів. В освітніх закладах, таких як школи та університети, годинник допомагає дотримуватися розкладу та інформувати студентів та викладачів. Годинник доречний на вокзалах та в аеропортах, офісних будівлях та бізнес-центрах, парках та зонах відпочинку.
Технічні характеристики настінних годинників
Корпус годинника виконаний з міцного алюмінію чорного кольору, що дозволяє забезпечити надійний захист від попадання вологи та пилу. Світлодіодний настінний годинник розрахований на роботу при температурі від -30 до +50 °C, що дозволяє його встановлювати в суворих кліматичних зонах.
Табло є досить компактним, має розміри 1100×400 мм. Висота символів становить 290 мм, завдяки чому дані видно на відстані до 100 метрів. Яскраві червоні світлодіоди з показником яскравості 4500 мКд забезпечують відмінну читаність. Символи мають широкий кут огляду до 160º, що дозволяє легко зчитувати дані про час, дату та температуру з різних позицій.
Пульт дистанційного керування, який входить у комплект, дозволяє швидко та зручно налаштувати відображення часу та температури, регулювати яскравість червоних світлодіодів з урахуванням часу доби, а також вмикати або вимикати пристрій за потреби. Максимальна інформативність настінного годинника досягається за рахунок того, що параметри відображаються в циклічному режимі.
В комплект настінного світлодіодного годинника входить табло, виносний датчик температури для точного вимірювання навколишнього середовища, пульт керування, кріплення для монтажу на стіну та докладний посібник з експлуатації. Можливість відправки Новою Поштою Україною робить покупку максимально зручною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип годин | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота символів | 290 |
| Додаткові характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Немає |
| Тип харчування | Мережа 220 В, Мережа |
- Ціна: 10 460 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





