
Світлодіодне табло без травм "Ціль нуль"
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07652
Відправка з 19 квітня 20269 260 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Просте та надійне в експлуатації світлодіодне LED табло «Ціль нуль» просте в обслуговуванні та розраховане на тривалий термін експлуатації. Пристрій показує два незалежних параметри, які можна коригувати, використовуючи інфрачервоний пульт дистанційного управління. До того ж кожну добу в автоматичному режимі додається +1 значення.
Замовити якісне LED табло можна на сайті інтернет-магазину за доступною вартістю, оскільки реалізація товару ведеться напряму від виробника. Сертифікований пристрій має гарантію, тому можна бути впевненим у його відмінних експлуатаційних характеристиках.
Якісне електронне LED табло: особливості та переваги
Характерною особливістю пристрою є енергозалежна пам'ять. LED табло виготовляється на сучасному обладнанні з якісного ПВХ і акрилу. В наявності на сайті можна купити модель сірого кольору. За бажанням в інтернет-магазині можна замовити табло бажаного кольору та розмірів.
На екрані цифри світяться червоним. Вони мають великий розмір та високий рівень яскравості, що дозволяє бачити інформацію здалека. Табло містить вісім символів в один рядок.
Корпус має захист від пилу та вологи. Встановлювати табло можна як зовні, так і всередині приміщень. Замовляйте якісну продукцію на сайті та оцініть переваги співпраці з компанією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 2 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 90 мм |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 9 260 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка








