
Електронне табло "Днів без травм" 850х500 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07647
Відправка з 19 квітня 20268 430 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло відображає найкращий результат без травм на підприємствах, організаціях, фірмах.
Виготовимо табло любих розмірів. Корпус виготовляємо з композитного алюмінію, рівень захисту IP65.
Розмір товарної позиції 850х500 мм. На табло відображається кількість днів, протягом яких працює підприємство без травм. І другий показник - найкращий результат днів без травм. Управління ІЧ ПДК, входить в комплект. Значення зберігається в енергонезалежній пам'яті. Також в комплекті кріплення на стіну.
Гарантія 24 місяці. Доставка Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вага | 4 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 60 мм |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 8 430 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





