
Табло ДНІВ БЕЗ ТРАВМ 1500х1000 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07634
Відправка з 19 квітня 202629 170 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Цей товар призначений для організацій, щоб відображати кількість днів без травм, травм на підприємстві. Можливе виготовлення у різній колірній гамі та різного габариту.
Розмір даного виробу 1500х1000 мм, корпус - композитний алюміній, пилу-волого захищений. Ступінь захисту IP65.
На цьому табло виводиться інформація:
- ТРАВМ ЦЬОГО РОКУ (до 99)
- ДНІВ БЕЗ ТРАВМ (до 999)
- МАКСИМУМ ДНІВ БЕЗ ТРАВМ (до 999)
"ТРАВМ В ЦЬОМУ РОКУ" встановлюється вручну.
"ДНІВ БЕЗ ТРАВМ" коригується вручну +1/-1. Щодобово з 23:59 до 00:02 відбувається автоматичне збільшення лічильника на 1. Значення зберігається в енергонезалежній пам'яті.
"МАКСИМУМ ДНІВ БЕЗ ТРАВМ" відповідає найбільшому значенню параметру "ДНІВ БЕЗ ТРАВМ", управляється кнопкою скидання, після чого приймає нове значення "ДНІВ БЕЗ ТРАВМ", якщо воно більше -0-
Значення зберігається в енергонезалежній пам'яті.
В комплекті:
- світлодіодне табло 1шт;
- пульт ІЧ ПДК 1шт;
- кріплення 2шт;
- інструкція 1шт.
Гарантія 24 місяці. Доставка Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Вага | 7 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 100 м |
| Висота знака | 200 мм |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 29 170 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка








