
Табло часових поясів
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07625
Відправка з 26 квітня 202641 370 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для відображення п'яти часових поясів від компанії СТАР ТРЕЙД
Табло розміром 1600х320х50мм виконано в пило-волого захищеному корпусі. Колір корпусу чорний, матеріал - композитний алюміній. Яскравий зелений колір світлодіодів, яскравість світлодіодів 3000 мКд (інші кольори - на замовлення). Висота цифри 65мм.
Показ часу здійснюється по п'яти часових поясів одночасно. На світлодіодне табло виводяться дані в форматі на першому рядку ДАТУ (День тижня, ДД.Місяць) і ТЕМПЕРАТУРА (+88*С), на другому рядку ЧАС (ЧЧ:ММ) по п'яти часових зонах. Назва міст аплікація (може бути будь-місто - під замовлення).
Управління параметрами з ІЧ ПДК:
- установка часу,
- установка дати,
- установка дня тижня,
- установка зміщення за часовим поясам
Комплекпация:
- світлодіодне табло
- пульт ІЧ ПДК
- кріплення
- керівництво по експлуатації.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Споживана потужність | 0.025 |
| Вид | Електронне табло |
| Товщина | 50 |
| Максимальна відстань | 40 |
| Висота знака | 65 |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 30 |
- Ціна: 41 370 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка





