
Табло атаки, секундники для баскетболу
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07618
Відправка з 19 квітня 20265 550 ₴/комплект
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло АТАКА для баскетболу.
Даним комплектом можна докомплектувати будь-яке спорт табло від компанії СТАР ТРЕЙД.
Використовується як додатковий комплект до спортивного табло. Управляється від основного табло. Живлення і керування походить від основного табло. Модернізація основного спортивного табло вже включена в даний комплект.
Корпус виконаний з композитного алюмінію, розмір 300х200х50 мм.
Вартість вказана за 1 комплект.
В комплект входить:
- табло 300х200мм 2шт;
- 2 кабелю з роз'ємами довжиною 20м кожен;
- установка 2-х розʼємів на основному спортивному табло.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 2 |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | Червоний, синій, зелений, білий, жовтий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 5 550 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: картонна коробка





