
Таймер зворотного відліку на 8 цифр
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07614
Відправка з 19 квітня 20266 950 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Для налаштування послідовного зворотнього відліку часу до моменту настання зазначеного показника на сайті можна купити таймер зворотного відліку. Пристрій має вигляд світлодіодного табло, яке надає можливість встановити відлік до 100 днів.
На сайті інтернет-магазину можна придбати таймер напряму від виробника за доступною вартістю. З його допомогою можна встановити відлік, інформуючи клієнтів про закінчення акції чи іншу подію. Таймер виготовлений з якісних матеріалів та має офіційну гарантію від виробника.
Купити таймер зворотного відліку
Завдяки компактним габаритам таймера зворотнього відліку та його невеликій вазі, пристрій можна розмістити навіть на невеликій ділянці вертикальної поверхні в магазині. За необхідності компанія може виготовити конструкцію під замовлення за індивідуальними параметрами.
Табло можна налаштувати на зворотній відлік у форматі ДД:ЧЧ:ММ:СС. Характерною перевагою табло - можна замовити функцію подавання сигналу чи дзвінка через реле. Керувати пристроєм зручно, використовуючи дистанційний пульт, а живлення відбувається через кабель.
Якісний таймер відліку
Встановлювати таймер відліку можна як в приміщеннях, так і назовні. Завдяки показникам яскравості у 800 мКд цифри добре видно здалеку, приблизно, на відстань до 50 м. Завдяки конструкційним особливостям корпус пристрою надійно захищений від пилу та вологи.
Для надійної фіксації конструкції до вертикальної поверхні у комплект додаються кріплення.
Світлодіодне табло призначене для зворотного відліку або Акції максимум до 100 днів.
Табло відображає час таймера у форматі ДД:ЧЧ:ММ:СС постійно, для зручнішого контролю за часом, що залишився.
Корпус табло досить компактний та має розмір 1000х200х50 мм, виконаний із композитного алюмінію.
Також можемо виготовити табло з великим розміром — на замовлення.
Колір світіння світлодіодів – червоний (білий, синій, зелений – на замовлення).
Завдяки пило- та вологозахищеному корпусу, це табло можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.
Як додаткове обладнання, по закінченню може подаватися сигнал на сирену/дзвінок через реле.
Характеристики:
- Годинник призначений для приміщень або вулиці і має яскравість 800 мкд.
- Формат цифр дозволяє здалеку приймати інформацію (дальність сприйняття до 50 м).
- Компанія надає 2 роки офіційної гарантії.
Комплект поставки:
- світлодіодне табло;
- пульт ДК, 1 шт;
- кріплення на стіну, 2 шт.;
- кабель живлення 220В, 2м.
Star-t – з нами вигідно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип роботи | Електронний |
| Застосування таймера | Побутове |
| Наявність монітора | Ні |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 8 |
| Колір символів | Червоний |
| Колір фону | Чорний |
| Наявність розетки | 1 |
| Колір | Червоний |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.15 Вт |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символу | 120 |
- Ціна: 6 950 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка


