
Великі годинники білого кольору, розміром 1800х700мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07515
Відправка з 26 квітня 202643 730 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Настінний світлодіодний білий годинник, який ви можете придбати на цій сторінці, є відмінним обладнанням, яке знадобиться в різних ситуаціях. Хоча сучасна людина практично завжди має під рукою смартфон, а разом з ним можливість дізнатися точний час у будь-який момент доби, переоцінити наявність звичайного годинника неможливо. Зрештою, на відміну від наручних моделей, які сьогодні стали скоріше модним аксесуаром для створення стильного образу, ніж корисним пристроєм, переглянути час на смартфоні не так просто. Як правило, мобільний телефон знаходиться в кишені або сумці, тому спочатку його потрібно дістати. Це потребує вільних рук.
Зі звичайним настінним годинником таких складнощів не виникне.
Де знадобиться настінний світлодіодний білий годинник
На цей час можна використовувати настінний світлодіодний білий годинник там, де спостерігається великий потік людей або є необхідність у відстеженні часу. Наприклад, це може бути торгово-розважальний центр, виробничий цех на промисловому підприємстві, медичний чи освітній заклад.
Зверніть увагу, що пропонований годинник має цілу низку переваг. Серед них:
-
високий рівень яскравості (4000 мкд, екран добре видно на відстані до двох сотень метрів);
-
тривалий термін служби (світлодіоди розраховані на сто тисяч годин);
-
герметичний алюмінієвий корпус;
-
відносно мала вага;
-
повна комплектація (кріплення та інструкція також пропонуються разом із годинником);
-
простота налаштувань та експлуатації.
Оскільки колір світлодіодів – білий, такий годинник підійде для зовнішнього монтажу на фасаді будь-якого відтінку.
Якісні світлодіодні годинники та табло від виробника
Нагадуємо, що настінний світлодіодний білий годинник пропонується безпосередньо від виробника. Це означає, що ціна залишається мінімальною, а гарантії якості – стовідсотковими. Щобільше, наша компанія пропонує для замовлення не тільки найпростіший годинник з однією функцією, але й багатофункціональні світлодіодні екрани. У випадку з ними відображення точного часу – лише одне із призначень.
Обирайте якісні світлодіодні екрани. Можливе виготовлення на замовлення в будь-якому кольорі та розмірі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символів | 550 |
| Яскравість | 4000 мКд |
| Харчування | 220В, 50Гц |
| Дальність сприйняття | 200м |
| Розташування світлодіодів | в три ряди |
| Виконання | зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | білий |
| Код товару | 7515 |
| Висота цифри | 550мм |
| Розмір | 1800х700мм |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип годин | Односторонні |
| Наличие термометра | True |
| Наявність гігрометра | False |
- Ціна: 43 730 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка




