
Термометр світлодіодний 450х300 мм із зовнішнім датчиком (вимірювання -50...+99градусов)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07537
Відправка з 19 квітня 20264 250 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Термометр з великим світлодіодним табло, для контролю за температурою в різних процесах, в будинку, на вулиці. Цифровий датчик, відображення -50...+99 градусів.
Пристрій виготовляється в комплектації з цифровим датчиком в якості чутливого елемента, довжина проводу 1,5 м. Розмір табло 450х300х50мм
Герметичний цифровий датчик, відображення -50...+99 градусів, точність показань 1 градус Цельсія.
Табло виконано в пиле-волого захищеному корпусі, матеріал – композитний алюміній, колір корпусу – чорний, кріплення на стіну.
У комплекті постачання:
– табло з провідним датчиком температури,
- інструкція,
- кріплення на стіну.
Гарантія 24 місяці.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Напруга | 220 В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Основні | |
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термометр |
| Принцип дії | Електронний |
| Одиниця виміру | °С |
| Тип візуалізації | Графічний |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -55 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 99 |
| Температурний дозвіл | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Яскравість | 4000 мКд |
| Розмір | 450х300мм |
| Висота символу | 235 |
- Ціна: 4 250 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка


