
Годинник-календар термометр 900х500мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07549
Відправка з 19 квітня 202619 620 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне Табло, поєднує в собі функції годинника з календарем і вимірювач температур повітря і води, або температури всередині і зовні приміщення.
Табло виконано в пило-волого захищеному корпусі, призначене для використання на вулиці або в приміщенні.
Температура експлуатації табло -25...+45*С. Розмір корпусу 900х500х50 мм. Колір корпусу чорний, матеріал - алюмінеевий композит.
Відмінна видимість на прямому сонячному світлі. Висота цифри на першої рядку 235 мм, Висота цифри на другий рядку 150 мм. Дальність сприйняття до 60 м. Кут обзору до 160 градусів.
Дані на першої рядку:
ЧАС (ГГ:ХХ) - ДАТА (ДД:ММ) циклічно через 5 секунд.
Дані на другий рядку:
ТЕМПЕРАТУРА ( - ХХ*С) - ТЕМПЕРАТУРА ( ХХ*С). Діапазон відображення температури повітря -50 ... +99 градусів Цельсія. Температура води -9 ... 99 градусів Цельсія.
Збереження ходу годинника за відсутності електроенергії.
Датчик температури повітря і води у комплекті, виносні.
Комплектація:
- світлодіодне табло в корпусі - 1 шт;
- ІК пульт ДУ - 1 шт;
- кріплення - 2 шт;
- керівництво з експлуатації - 1 шт.
Гарантія від виробника 24 місяці. Доставка в будь-яку точку України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.02 |
| Товщина | 50 |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Кількість рядків | 2 |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Яскравість | 4000мКд |
| Харчування | 220В, 50Гц, до 25Вт |
| Розташування світлодіодів | в два ряди, в один ряд |
| Виконання | зовнішнє |
| Дальність сприйняття | 60м |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір | 900x500x50 |
| Код товару | 7549 |
| Висота цифри | 235мм, 150мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Ширина | 900 |
| Висота | 500 |
| Вага | 3 |
- Ціна: 19 620 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка









