
Спортивне універсальне табло 1000х600 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07564
Відправка з 19 квітня 202617 370 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для будь-якого спортивного змагання
Яка спортивна гра обходиться без ліку і без вболівальників? Адже суть гри — заробити максимум балів і здобути перемогу, а вести облік буде спортивне табло. Воно доступне показує уболівальникам до кінця гри, поточний рахунок для команд, заміни по команді і тайм або номер гри.
Точний рахунок — захоплююча гра
-
Кріплення на стіну в комплекті з пристроєм.
-
Можливість керувати табло з пульту ІЧ до 10м, та проводовим пультом, що йде в комплекті з 20м кабелю.
-
Сирена вбудована в табло.
-
Яскраві світлодіоди та широкий кут огляду.
-
Міцний та ергономічний корпус.
Чудово підійде для гри в футбол, волейбол, баскетбол.
Додатково для баскетболу можна замовити табло атаки 24 секунди.
Спортивне табло від Star-t — кращий вибір для великих і малих стадіонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виводу інформації | Повнокольоровий |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 6 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 80 м |
| Висота знака | 200 мм |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Червоний, синій, зелений, білий |
| Яскравість | 4000 мКд |
| Кут огляду | до 160град. |
- Ціна: 17 370 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка + повітряно-бульбашкова плівка




