
Секундомір 500х200мм з кнопкою, підходить для гри в 10.00 секунд
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07852
Відправка з 19 квітня 20264 300 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодний секундомір прямого відліку секунди-мілісекунди
Компактний розмір 500х200х50мм. Зовнішня кнопка старт-стоп.
Світлодіодне табло призначене для прямого відліку часу до 99 секунд. Виконано з червоних світлодіодів, для видимості на прямому сонячному світлі або в приміщенні. Табло розміром 500х200х50 мм.Висота цифри 150 мм.
Табло виконано в пило-волого захищеному корпусі, призначене для використання на вулиці і в приміщенні.
Мережевий кабель 2 м. Живлення 220 В, 50 Гц, споживана потужність не більше 15 Ват.
Алгоритм роботи:
1. При подачі живлення на табло відображається 0:00
2. Після натискання кнопки «старт» на табло починається відлік вперед в форматі «секунди : мілісекунди» (максимально 99 секунд)
3. Після натискання кнопки на табо фіксується результат
4. Наступне натискання кнопки обнулює індикацію на табло і починається новий відлік.
Комплектація:
- світлодіодне табло в корпусі ― 1 шт;
- кнопка старт-стоп ― 1 шт;
- кріплення ― 2 шт;
- інструкція― 1 шт.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Червоний |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Колір символів | Червоний |
| Колір фону | Чорний |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус для накладного монтажа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Висота символів | 150 |
| Наличие термометра | Ні |
| Глибина | 50 |
| Підсвічування | Так |
| Тип годин | Односторонні |
| Тип харчування | Мережа |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Колір світіння | червоний |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Дальність сприйняття | до 40 м |
| Розташування світлодіодів | в один ряд |
| Виконання | зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Код товару | 7562 |
| Висота цифри | 150 мм |
| Розмір | 500х200х50мм |
| Висота символу | 150 |
| Загальні | |
| Харчування | 220В, 50Гц, до 15Вт, Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP56 |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 |
| Потужність | 15 Вт |
- Ціна: 4 300 ₴




