
Спортивне табло універсальне 1000х600 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07632
Відправка з 19 квітня 202616 780 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Електронне спортивне табло
Переможець завжди правий, а світлодіодне табло допомагає відновити справедливість і розставити всі крапки по місцях. Діоди мають високий рівень яскравості (3000мКд), що забезпечують чітке зображення при будь-якому освітленні.
Ключові особливості пристрою
-
Підходить для відображення рахунку ігор з м'ячем: волейбол, футбол та інше.
-
Показує період гри, час, рахунок для команд, кількість фолів і період.
-
Діоди різних кольорів полегшують процес орієнтування.
-
Можливість кріплення на стіну або на спеціальні стенди.
Справедливий рахунок і чесна гра!
В комплекті:
-Світлодіодне табло 1000х600мм
-ІЧ пульт ДУ,
-провідний пульт з кабелем 20м.
-сирена,
-кріплення на стіну,
-інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 11 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
- Ціна: 16 780 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка





