
Цінник світлодіодний для АЗС ADBLUE
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07747-ad
Відправка з 19 квітня 202612 570 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для АЗС
Табло виготовлено з композитного алюмінію, пилу волого захищений корпус, чорного кольору. Ступінь захисту IP65. Яскравість світлодіодів підійде для відмінної видимості на прямих сонячних променях. Живлення мережа 220
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту):
- встановлення ціни,
- регулювання яскравості
Розмір корпусу 1400х320х50 мм.
Виконання одностороннє, при необхідності можливе постачання синхронізованого комплекту з двох та більше табло.
Доставка Новою Поштою по всій Україні.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.015 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 7 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 12 570 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка





