
Годинник-термометр з секундами
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07601
Відправка з 19 квітня 20264 960 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Такий пристрій, як настінний світлодіодний червоний годинник, що доповнений функцією термометра, має широку сферу застосування. Цей товар може бути використаний у побуті, а також у закладах громадського користування. Досить велике табло дозволяє вішати годинник навіть у великих приміщеннях з високими стелями, адже інформацію все одно буде чітко видно.
Зверніть увагу, що червоні світлодіоди відрізняються підвищеною яскравістю. Завдяки цьому не виникне проблем із чіткістю зображення навіть у особливо сонячні дні або на яскравому штучному світлі.
Оскільки годинник-термометр пропонується від виробника, можна ввести зміни до конструкції. Зокрема, за домовленістю є можливість збільшити рівень захисту від пилу та вологи. Це дозволяє використовувати світлодіодне табло не лише всередині, а й зовні приміщень.
Настінний світлодіодний червоний годинник від виробника
Світлодіодний червоний годинник-термометр розрахований на настінну установку. При цьому кріплення поставляються в комплекті з пультом керування, інструкцією та самим екраном. Крім повноти комплектації можна відзначити:
-
оптимальні габарити;
-
циклічність виведення інформації (час, дата, температура);
-
простоту експлуатації;
-
розумну ціну.
Остання перевага заслуговує на окрему увагу, так як товар від виробника. Це гарантує і якість годинника, і те, що за них не доведеться переплачувати.
Також є багато інших світлодіодних екранів з різним функціоналом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Колір світіння | Червоний |
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 1 кг |
| Характеристики | |
| Висота знака | 120 мм |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Кількість символів | 6 |
| Кількість рядків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Висота символів | 120 |
| Наличие термометра | Так |
| Глибина | 50 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підсвічування | Так |
| Тип годин | Односторонні |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Наявність гігрометра | Немає |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Стан | Нове |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 4 960 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка, вага 1кг, об'ємний вага 3кг.





