
Комплект цінників для АЗС 8шт. 1500х400мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07848
Відправка з 26 квітня 2026103 940 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект цінників для АЗС 8шт. 1500х400мм.
Світлодіодний комплект цінників для АЗС 8 табло і 1 контролер.
Корпус пило волостійкий, для наружного використання, ступінь захисту IP65.
Матеріал корпусу композитний алюміній.
Яскраві світлодіоди для видимості на сонці.
Розмір кожного табло 1500х400х40мм.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.32 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Характеристики | |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 103 940 ₴

