влевовправо

Табло лічильник по RS485
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07828
Відправка з 19 квітня 20267 910 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне табло з виведенням інформації каналу зв'язку RS485.
Живлення мережа 220В.
Гарнтія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 5 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 150 мм |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 13 |
- Ціна: 7 910 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка


