влевовправо
Вибір №1

Годинник яскравий жовто-блакитний 900х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07816
Відправка з 19 квітня 20264 920 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Світлодіодний годинник-термометр-календар, жовто-блакитного кольору.
Розмір корпусу 900х300х50мм, колір корпусу сірий. При відсутності живлення хід часу зберігається.
Яскраві світлодіоди для чудової видимості на прямих сонячних променях.
Корпус пилу вологостійкий, рівень захисту IP65.
Керуються ІЧ пультом ДУ.
У комплекті:
- табло 900х300мм, 1шт
- ІЧ пульт ДК, 1шт
-кріплення на стіну, 2шт
-Інструкція, 1шт.
Живлення мережа 220В.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип годин | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота символів | 230 |
| Додаткові характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Немає |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 4 920 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка







