влевовправо

Електронне табло обміну валют
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07808
Відправка з 26 квітня 202625 190 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Графічне світлодіодне табло для банків та обмінників валют.
Електронне табло для встановлення на фасад знання, на табло відображається п'ять валют, курс купівлі та курс продажу валюти. Керується за допомогою Wi-Fi. Також на табло встановлено рядок, що біжить, на якому можна розмістити назву банку, графік роботи, актуальну інформацію, рекламу.
Табло пилу вологостійкий, матеріал корпусу композитний алюміній.
Живлення мережа 220В.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Вага | 7 кг |
| Товщина | 70 мм |
- Ціна: 25 190 ₴





