
Світлодіодне табло в басейн.1600х600мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07795
Відправка з 26 квітня 202625 880 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Табло світлодіодне для басейну.
Табло виконана з композитного алюмінію,
На табло відображається година у форматі ЧЧ:ММ:СС, температура повітря, температура води, вологість.
Розмір корпусу 1600х600х50мм, композитний матеріал алюміній, чорний колір. Ступінь захисту IP65. Пилі волого захищений. Для зовнішнього використання чи всередині приміщення. Датчик температури, провідної вологості. Датчик температури води провідний. Живлення 220В. Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту).
У комплекті:
- табло розміром 1600х600х50мм, -1шт,
- ІЧ пульт ДК, -1шт,
- кріплення на стіну, -2шт,
- Інструкція, -1шт.
Гарантія 24 місяці.
Доставка Новою поштою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 25 880 ₴



