
Світлодіодне табло для футболу 3000х1180 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07788
Відправка з 26 квітня 2026100 480 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Проводячи матч для організації міроприємства зручно використовувати футбольне табло, яке являє собою пристрій зі світлодіодами, що живиться від мережі. Завдяки конструктивним особливостям його можна встановлювати як всередині, так і зовні приміщень на спортивних майданчиках.
Купити табло для футболу можна на сайті компанії, обравши модель згідно з розміром. Реалізація пристроїв відбувається напряму від виробника, що дозволяє отримати сертифіковану модель за приємною вартістю. Наявність власних потужностей для створення пристроїв дозволяє контролювати кожен етап виготовлення та за необхідності замовити рішення за індивідуальними параметрами.
В чому особливості табло для футболу
Яскраві світлодіоди табло для футболу забезпечують гарну видимість на змаганнях за будь-якої погоди. Корпус пристою виготовлений з композитного алюмінію, який надає конструкції легкості та міцності. Моделі з такого матеріалу не реагують на вплив зовнішніми чинниками.
Для ближнього керування застосовується інфрачервоний пульт, який дозволяє роботу на відстані до 5 м. Керування на відстані понад 5 м можливе за допомогою дротового пульта. Табло дозволяє вести:
-
рахунок по командах;
-
Ігровий час;
-
номер тайму.
Футбольне табло та його переваги
На табло для футболу світлодіоди горять білим кольором, тому сприйняття даних про хід матчу для глядачів комфортне. Варто зауважити, що світлодіоди розраховані на тривалий час експлуатації незалежно від температурних коливань.
Такі пристрої не потребують спеціального обслуговування та прості в експлуатації. На табло є офіційна гарантія від виробника, тому це найкращий варіант серед конкуруючих пропозицій.
У комплекті:
- табло рахунку розміром 1000х1180мм, - 2 шт,
- табло часу розміром 1000х1180мм - 1 шт,
- ІЧ пульт ДК (радіус дії до 5-10 м) - 1 шт,
- міжблочний кабель з роз'ємами - 2 шт,
- провідний пульт розміром 210х150х40 мм (у комплекті кабель з роз'ємами - 20 м),
- кріплення на рівну поверхню.
- Інструкція.
Гарантія від компанії "Стар Трейд" 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1180 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 25 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 200 м |
| Висота знака | 500 мм |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий |
- Ціна: 100 480 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка з обрешетуванням






