
Світлодіодний великий годинник яскравий 900х400 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07783
Відправка з 19 квітня 20268 560 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Сьогодні світлодіодні інформаційні табло мають високий попит у всіх сферах нашого життя. Вони прості за конструкцією й можуть застосовуватися як годинник, календар, термометр, таймер і так далі. В такому випадку для замовлення пропонується настінний годинник, колір світлодіодів – червоний. Інформація відображається у форматі ГГхХХ. Однак точний час (навіть після перебоїв із постачанням електричної енергії), це далеко не всі можливості продукту.
Пропонований світлодіодний екран може додатково використовуватися для демонстрації поточної дати (день та місяць), а також температури навколишнього середовища. При цьому інформація відображається циклічно через кожні три секунди.
Настінний світлодіодний годинник з червоними цифрами (ГГхХХ)
Зверніть увагу на переваги червоного світлодіодного годинника:
-
яскравість лампочок (добре видно навіть під прямим сонячним промінням);
-
наявність настінних кріплень, пульта дистанційного керування, дроту та інструкції в комплектації;
-
високий рівень захисту корпусу від пилу та вологи (можна монтувати зовні приміщень);
-
гарантії якості та розумна ціна від виробника.
Також в каталозі є настінні годинники та інформаційні табло світлодіодної конструкції в інших кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип годин | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 3 кг |
| Виготовлення | |
| Ступінь захисту | ІР65 |
| Додаткові характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Немає |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 8 560 ₴
- Спосіб упаковки: Картнонна коробка







