
Годинник термометр світлодіодній зелений з відображенням дати 900х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07764
Відправка з 19 квітня 20265 130 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Часи з зовнішнім термометром – відмінний спосіб виділити будівлю вашої компанії із сірої маси. Також подібне обладнання часто використовується з метою розвитку міського простору. В наявності вуличний годинник термометр з функцією відображення дати. Виріб герметичний, має лаконічний дизайн та красиві яскраві світлодіоди зеленого кольору. Розміри теж оптимальні: 30 сантиметрів висоти та майже метр завдовжки.
Товар власного виробництва, що дозволяє нам гарантувати якість продукції на всі сто відсотків. А ще ви зможете обговорити виготовлення світлодіодних інформаційних табло на замовлення. В цьому випадку можна вибирати розміри, форму, функціонал та колір світлодіодів.
Світлодіодні часи із зовнішнім термометром та відображенням дати
Пропоновані зелені часи:
-
показують час, дату, а завдяки зовнішньому термометру й температуру довкілля (по колу);
-
тривалість демонстрації одного зображення може налаштовуватися відповідно до ваших побажань;
-
управляються з пульта, дуже прості в налаштуванні та монтажі;
-
мають високий рівень захисту від пилу та вологи, герметичні;
-
поставляються у повній комплектації та одразу готові до встановлення.
Зверніть увагу на джерела світла. Вони дуже яскраві і справді помітні здалеку. Світлодіодний годинник з термометром і датою буде добре помітний навіть у сонячний день.
Також у каталозі багато інших світлодіодних екранів різного цільового призначення. Є вироби з різними розмірами та функціоналом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Зелений |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Виконання | герметичні, -20 +45 С |
| Гарантія | 24 місяці |
| Якрость | 4000 мКд |
| Розмір | 900х300х50 мм |
| Тип годин | Односторонні |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 5 130 ₴
- Спосіб упаковки: картонная упаковка








