влевовправо

Світлодіодний цінник.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07775
Відправка з 19 квітня 202611 180 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний цінник для заправної станції.
Розмір цінника 1400х320х50мм, яскравість світлодіодів до 4000 мкд, висота цифри 300мм. Живлення мережа 220В. Управління ІЧ пульт ДК. Матеріал корпусу - композитний алюміній чорного кольору.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 11 180 ₴




