
Спортивне табло для футболу 3000х1500
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07773
Відправка з 26 квітня 2026122 010 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для гри у футбол
Розмір табло 3000х1500х50мм, складається з трьох табло, кожне розміром 1000х1500х50мм,
На табло відображається час гри, рахунок за командами, тайм гри, назва команд.
Управління за допомогою провідного пульта (довжина кабелю 20м), входить до комплекту.
Табло виготовлено з композитного алюмінію, пилу вологостійкий, ступінь захисту IP65.
Назви команд встановлюються за допомогою пульта, що входить до комплекту.
Спорт табло виготовлено з яскравих світлодіодів для відмінної видимості на прямих сонячних променях.
Відмінно підходить для встановлення на стадіоні чи спортивному майданчику.
Живлення мережа 220В.
У комплекті:
- табло рахунку розміром 1000х1500мм - 2шт,
- табло часу розміром 1000х1500мм - 1шт,
- міжблочний кабель з роз'ємами - 2шт,
- провідний пульт розміром 210х150х40мм (в комплекті кабель з роз'ємами - 20м),
- ІЧ пульт ДК (радіус дії до 5-10м) - 1шт,
- кріплення на рівну поверхню,
- Інструкція.
Гарантія від компанії "СТАР ТРЕЙД" 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 20 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 500 мм |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 9 |
- Ціна: 122 010 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка з обрешетуванням



