
Великий годинник яскравий світлодіодний 1100х400 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07751
Відправка з 19 квітня 202610 120 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
В наявності настінний світлодіодний синій годинник, який стане в нагоді для монтажу на комерційних, адміністративних та промислових будівлях. Хоча в наші дні дізнатися точний час, дату та навіть температуру навколишнього середовища нескладно, кожен носить у кишені мобільний телефон, швидко подивитися на екран не завжди є можливість. Зрештою смартфон зазвичай знаходиться в кишені або сумці, а руки можуть бути зайняті. При цьому сенсорний екран, навіть якщо він захищений склом, все ще дуже крихкий. Тож наявність світлодіодного табло поблизу може бути дуже зручною. Воно буде корисним оточуючим, та приверне увагу потенційних клієнтів до вашої будівлі та закладу.
Настінний світлодіодний синій годинник: основні особливості
Пропонований настінний світлодіодний синій годинник має великі розміри: 1100Х400 мм. Цифри теж досить велик,і їх добре видно неозброєним оком навіть за значної відстані, їх висота становить 350 мм. Але це не всі переваги. Зверніть увагу на яскравість світлодіодів. Вони залишаються помітними не тільки в темряві, але під прямим сонячним промінням, дальність сприйняття – 150 м. Варто відзначити й кут огляду – 160 градусів.
Чорний корпус виробу виготовлений із пофарбованого композитного алюмінію та має високий рівень захисту від пилу та вологи. Простіше кажучи, такий годинник підходить для монтажу не тільки всередині, а й зовні приміщення.
Варто згадати, що пропонований годинник є предметом «3 в 1». Табло відображає точний час, дату та температуру навколишнього середовища в режимі реального часу. Таким чином, один екран є й годинником, й календарем, й термометром. Циклічність відображення інформації становить 3 секунди. Якщо зникне електрика, хід годинника продовжиться.
Настінні годинники з синіми світлодіодами від виробника
Зверніть увагу на повноту комплектації. Наприклад, датчик температури, який є виносним, входить до набору. Крім нього, при замовленні настінних світлодіодних синіх годинників ви отримаєте:
-
готове до роботи табло у герметичному корпусі;
-
інфрачервоний пульт дистанційного керування;
-
два кріпильні елементи;
-
інструкцію з експлуатації.
Залишиться лише монтувати екран та підключити годинник. Налаштування інтуїтивно зрозуміле та ретельно прописане в посібнику з експлуатації (про всяк випадок).
Оскільки годинник пропонується безпосередньо від виробника, ви можете придбати його за найбільш вигідною ціною. До того ж ми даємо стовідсоткові гарантії якості. Зрештою, завжди є можливість виготовлення світлодіодного табло з іншим функціоналом або в інших розмірах, кольорах на замовлення. Наприклад, світлодіоди можуть бути не синіми, а червоними, а сам екран може бути використаний для текстової реклами.
Обирайте якісний годинник від виробника вже сьогодні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синій |
| Висота знака | 350 |
- Ціна: 10 120 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка





