влевовправо

Світлодіодне табло "обмін валют"
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07741
Відправка з 26 квітня 202616 700 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні табло для обміну валют
Розмір даного табло 900х600мм, виконаний із композитного алюмінію, чорного кольору.
Висота знака 45мм
Табло пилу волого захищене, призначене для зовнішнього використання, яскраві світлодіоди добре видно на прямих сонячних променях.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування.
Живлення мережа 220.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 24 |
| Максимальна відстань | 20 м |
| Висота знака | 45 мм |
- Ціна: 16 700 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка



