
Великий яскравий годинник на фасад 1100х400 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07739
Відправка з 19 квітня 202610 120 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Великий композитний годинник на фасад розміром 1100х400 мм
Світлодіодне табло з яскравими світлодіодами, поперемінно відображає час, температуру і дату.
Табло виконано в пило-волого захищеному корпусі, призначене для використання як на вулиці так і в приміщенні.Температура експлуатації -30...+50*С. Розмір 1100х400 мм. Колір корпусу чорний, матеріал - композитний алюміній.
Дуже добра видимість на прямому сонячному світлі. Зелений яскравий колір, яскравість світлодіодів до 4000 мКд. Світлодіоди розташовані в три ряди. Висота цифри 350 мм. Дальність сприйняття до 150 м. Широкий кут обзору до 160 градусів.
Управління параметрами з ІЧ ПДК:
- встановлення часу, дати;
- можливість регулювання інтервалу відображення або відключення дати, температури;
- регулювання яскравості, по часовим діапазонам;
- увімкнення/вимкнення табло.
Відображення параметрів ЧАС (ГГ:ХвХв) - ТЕМПЕРАТУРА (+ 99*С) - ДАТА (ДД:ММ) циклічно через 3 секунди. Збереження ходу годинника за відсутності електроенергії.
Виносний датчик температури входить в комплект. Кріплення для установки на стіну в комплекті.
Комплектація:
- табло світлодіодне в корпусі - 1 шт;
- пульт ІЧ ДУ - 1 шт;
- кріплення - 2 шт;
- керівництво з експлуатації - 1 шт.
Гарантія від виробника 24 місяці.
Відправка Новою Поштою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 350 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 10 120 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





