
Фасадні великі світлодіодні годинник, висота цифри 450мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07735
Відправка з 20 квітня 202619 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Настінний світлодіодний білий годинник розміром 1500×500 мм відрізняється високою яскравістю та надійністю, що робить його ідеальним рішенням для відображення часу, температури та дати на фасадах будівель.
Годинник розміщений у міцному корпусі з композитного алюмінію, який відрізняється високою стійкістю до зовнішніх впливів. Чорний колір надає конструкції строгий та сучасний вигляд, а герметичне виконання надійно захищає від пилу та вологи. Завдяки таким характеристикам табло функціонує в діапазоні температур від -30 до +50 °C і може безпечно експлуатуватися в умовах суворої зими та спекотного літа.
Настінні світлодіодні білі годинники відображають інформацію за рахунок потужних світлодіодів яскравістю до 4000 мКд, що значно вище, ніж у РК-екранів, особливо при сонячному світлі та гарантує відмінну читаність. Висота символів складає 450 мм, що дозволяє розпізнавати інформацію, яка відображається з відстані до 180 м. На відміну від люмінесцентних систем, світлодіоди енергоефективні і довговічні.
Табло циклічно відображає час (ЧЧ:ММ), температуру (до +99 °C) та дату (ДД:ММ) з інтервалом у 3 секунди. Управління настінним світлодіодним білим годинником здійснюється за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування, за допомогою якого можна встановлювати час та дату, регулювати яскравість свічення залежно від часу доби, а також задавати інтервал відображення або відключати відображення певних параметрів.
Чіткість відображення та розмір символів дозволяє встановлювати табло на фасадах будівель, громадських установ, торгових центрів, заводів, вокзалів та інших об'єктів, де важливим є надання оперативної інформації про час та погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові характеристики | |
| Колір світіння | Білий |
| Яскравість | 4000мКд |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип годин | Односторонні |
| Висота символів | 450 |
| Наличие термометра | True |
| Наявність гігрометра | False |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Колір | білий |
- Ціна: 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка






