влевовправо

Світлодіодне табло для АГЗС для вказівки вартості палива.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07732
Відправка з 19 квітня 202611 180 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне табло для АГЗС для вказівки вартості палива
Табло виконане з композитного алюмінію, чорного кольору. Пило волого захищене, призначене для зовнішнього використання.
Розмір корпусу 1400х320х50мм. Яскравість світлодіодів до 4500мКд. Висота цифри 300мм.
Управління за допомогою ІЧ пульта ДУ установка ціни, регулювання яскравості.
В комплект входить:
- цінник 1шт,
- ІЧ пульт ДК 1шт,
- кріплення на стіну 2шт,
- Інструкція 1шт.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 7 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий |
- Ціна: 11 180 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка



