влевовправо

Світлодіодний годинник жовтий 900х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07728
Відправка з 19 квітня 20264 920 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Светодиодные часы-термометр-календарь
Светодиодное табло отображает время, температуру, дату. Датчик температуры проводной.
Размер табло 900х300х50мм. Цвет корпуса серый. Цвет свечения желтый. Материал корпуса ПВХ, акрил. Яркость 3000мКд.
В комплекте:
- табло 900х300х50мм,
- ИК пульт ДУ,
- крепление на стену 2шт,
- инструкция.
Гарантия 24 месяца.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 50 |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 4 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Висота знака | 230 |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 4 920 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка








