влевовправо

Цінник для АЗС
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07722
Відправка з 19 квітня 202611 180 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний цінник для АЗС.
Дане табло виконано в пилу вологозахищеному корпусі. Матеріал корпусу - композитний алюміній, чорного кольору. Розмір корпусу 1400х320х50мм.
Світлодіоди супер яскраві для відмінної видимості на прямому сонячному світлі.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування.
У комплект входить кріплення на стіну.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 11 180 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка




