
Спортивне табло 3000х1100 мм універсальне
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07721
Відправка з 27 квітня 202695 160 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне універсальне спортивне табло для спортивних залів, стадіонів.
Універсальне табло для гри в баскетбол, футбол, гандбол, волейбол, хокей, міні футбол.
На табло відображається рахунок по командах, стрілки володіння м'ячем, період, час гри, фоли.
Управління цифровим блоком ІК пульт ДУ, проводовий пульт (довжина проводу 20м). Також можлива доукомплектація радіо пультом (радіус дії до 100 м) за додаткову плату.
Корпус пило-вологозахищений, для зовнішнього використання, матеріал корпусу композитний алюміній чорного кольору. Розмір корпусу 3000х1100х55мм. Ступінь захисту IP65.
В комплекті:
- табло розміром 3000х1100х50мм - 1 шт
- ІЧ пульт ДК (радіус дії до 5-10м) - 1шт
- проводовий пульт разміром 210х150х40мм, (в комплекті кабель с раз'ємами - 20м) - 1шт
- кріплення на рівну поверхню
- інструкція
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 20 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 400 мм |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 9 |
- Ціна: 95 160 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка з обрешетуванням





