влевовправо

Універсальне спортивне табло 3000х1100 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07717
Відправка з 27 квітня 2026124 450 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивне табло для гри у баскетбол, гандбол, волейбол, футбол.
Розмір табло 3000х1100мм. На спортивному табло відображається час гри, період, рахунок команд, видалення, фоли, а також поточна дата і поточний час.
Управляється провідним пультом (провід 20м, більше на замовлення).
В комплект входить:
- табло розміром 3000х1100мм,
- провідний пульт,
- ІЧ пульт ДК,
- кріплення на стіну,
- Інструкція.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 30 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 350 мм |
| Кількість рядків | 5 |
- Ціна: 124 450 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка з обрешетуванням




