влевовправо

Спортивне табло 4000х1100 для водного поло
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07712
Відправка з 27 квітня 2026283 280 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри у водне поло.
В комплект входить:
- табло електронне 4000х1100мм -1шт,
- Електронне табло часу атаки 500х400-2шт, 500х550-2шт,
- провідний пульт (довжина дроту 20м),
- сирена,
- Інструкція з експлуатації.
Робота табло:
- Персональні помилки гравців загоряється по черзі (одна помилка - горить одна зелена, дві помилки - дві зелені, три помилки - дві зелені і одна червона) натисканням кнопки на пульті управління для гравців кожної команди окремо.
- Голи, забиті гравцями, спалахують від 1 до 9 натисканням кнопки на пульті управління для гравців кожної команди окремо.
- Рахунок від 1 до 99 натисканням кнопки на пульті управління кожної команди окремо.
- Час перерв (1:00 – тайм-аут; 2:00, 5:00 – перерви між періодами) натисканням кнопки на пульті керування.
- За 15 секунд до закінчення перерв і тайм-ауту звучить сирена, коли час доходить до нуля знову звучить сирена, індикатор гасне.
- Час гри починає йти з 8:00 хвилин.
Робота секундників:
- Цифри загального часу (жовті). Принцип роботи такий самий, як на табло.
- Час атаки починається з 30 секунд. При зупинці загального часу час атаки зупиняється. Після закінчення часу атаки звучить сирена.
Табло виготовлене із композитного алюмінію чорного кольору, пилу волого захищене, ступінь захисту IP65.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Вага | 20 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 150 м |
- Ціна: 283 280 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка з обрешетуванням







