
Годинник термометр світлодіодні вуличні з датою.600х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07524
Відправка з 19 квітня 20264 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Широкоформатний вуличний годинник на світлодіодах має високий ступінь яскравості, що робить його добре видимим у будь-який час доби, навіть при інтенсивному сонячному світлі на відстані до 100 м. Завдяки висоті цифр 235 мм і високоякісним лампам досягається контрастність і чіткість відображення. Корпус і циферблат виконані з високоміцного алюмінію, що дозволяє встановлювати годинник на вулиці та гарантувати його довговічність.
Переваги світлодіодних годинників
Світлодіоди споживають значно менше енергії в порівнянні з традиційними лампами або люмінесцентними джерелами світла, що знижує експлуатаційні витрати. Крім того, вони можуть працювати тривалий час без необхідності частого обслуговування та заміни.
У широкоформатний вуличний годинник на світлодіодах закладено функції відображення не лише часу, а й акутальної температури, дати. Це робить його більш універсальним та функціональним. Світлодіодні конструкції прості в налаштуванні, оснащуються пультом дистанційного керування. Для швидкого монтажу на стіну конструкцією передбачені кріпелені зі зворотного боку корпусу.
- Широкий угол огляду та яскравість.
- Офіційна гарантія – 2 роки.
- Висота цифр – 235мм та чітка видимість до 100 метрів.
- Тільки зараз вигідні умови для наших клієнтів та лояльні ціни!
В комплекті:
- табло розміром 600х300х50мм - 1шт.
- ІЧ пульт ДК, -1шт.
- кріплення на стіну.
- Інструкція.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий |
- Ціна: 4 850 ₴
- Спосіб упаковки: картонная упаковка





