
Великі фасадні годинники з біжучим рядком.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07778
Відправка з 27 квітня 202655 960 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Годинник з біжучим рядком
Сучасні годинники, відкривають нові можливості інформування. Функціональність, надійність і практичність є відмінною особливістю моделі. Світлодіоди яскравістю 4 000 мКд роблять годинник помітними навіть на великій відстані.
Виріб складаеться з двух табло.Розмір годинника 1500х1000мм, розмір бігущого рядка 1500х500мм. Діаметр круга з секундами 950мм, висота цифри дата-120мм, висота цифри час - 230мм, висота цифри температура - 120мм.
Додаткові можливості пристрою
- Графічне виведення інформації на панель.
- Точне відображення часу, дати і температури.
- Будь-яка інформація на бігучому рядку.
Особливості фасадного годинника
-
Легкість в установці і налаштуванні.
-
Керування за допомогою ІЧ пульту для годинника.
-
Керування за допомогою Wi-Fi для бігучого рядка.
-
Широкий кут огляду.
Світлодіодні годинник — відмінне доповнення до сучасного фасаду.
Гарантія 24 місяці від компанії "СТАР ТРЕЙД".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 950 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Яскравість | 4000 мКд |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип годин | Односторонні |
| Наличие термометра | True |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 55 960 ₴



