влевовправо

Світлодіодний годинник з секундами 550х550
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07780
Відправка з 19 квітня 20266 150 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Світлодіодний годинник круглий циферблат у квадратному корпусі
Годинник фасадний, для зовнішнього використання, показує час з секундами, температуру і дату.
Корпус розміром 550х550х50 мм. Висота цифр 150 мм. Діаметр кола 500 мм. Корпус виготовлений із композитного алюмінію.
Датчик температури цифровий провідний.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту).
Гарантія 24 місяці.
Надсилання Новою Поштою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип годин | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Висота | 550 мм |
| Вага | 3 кг |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 150 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
- Ціна: 6 150 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка






