
Світлодіодне табло для басейна
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07650
Відправка з 19 квітня 202628 620 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
В наявності високоякісне світлодіодне табло від виробника. Дана конкретна модель виробу є прямокутником 1000Х600 мм, укладеним в корпус з чорного композитного алюмінію. Виріб має високий рівень захисту від пилу та вологи, завдяки чому чудово підходить для розміщення у вологому середовищі. Led табло, купити яке ви можете прямо зараз виготовлено для розміщення у саунах, лазнях, басейнах. Причому можливий монтаж як зовні, так і всередині приміщення.
Серед інформації, що відображається на табло:
-
час (ГГ-ХХ-СС);
-
температура повітря;
-
температура води.
Це дуже зручно та практично, тому що дає відвідувачам максимальний обсяг корисної інформації.
Купити світлодіодне Led табло
Зверніть увагу, що Led табло можна купити в повній комплектації. До неї входять:
-
настінні кріплення;
-
інструкція з експлуатації;
-
інфрачервоний пульт дистанційного керування;
-
провідні датчики температури води та повітря;
-
саме світлодіодне табло.
Для виготовлення були використані світлодіоди трьох кольорів: сині, зелені та жовті.
Оскільки світлодіодне табло для басейну реалізується безпосередньо від виробника, ви можете бути впевнені в якості продукції, а також у тому, що ціни на нашому сайті залишаються одними з найдешевших на вітчизняному ринку.
Також у каталозі багато іншої світлодіодної продукції на всі випадки життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | зелений, синій |
- Ціна: 28 620 ₴





